Teklif Ver

ŞEHRİN MERKEZİ CADDEBOSTAN'DA ARSA VE BİNASI (V-385)

Tanım : ŞEHRİN MERKEZİ CADDEBOSTAN'DA ARSA VE BİNASI (V-385)
No. : V-385
Kategori Seçimi : Arsa
Arsa Tipi : İmarlı - Konut
Arsa Şekil :
İl : İstanbul
İlçe : Kadıköy
Semt : Göztepe Mh.
Adres : Caddebostan Mahallesi, Bağdat Caddesi, Atasan Apartmanı, No:276
Pafta :
Ada : 2983
Parsel : 103
m2 : 767
Tapu Durumu : Bilinmiyor
Min. Artış : 50.000 TL
Başlangıç Bedeli : 9.880.000 TL
Teminat Bedeli : 494.000 TL
m2 Fiyatı : 12.881 TL

Genel Özellikler

Gayrimenkul 632,50 m2 yüzölçümlü olup Bahçeli Kagir Apartman niteliklidir. Parsel Caddebostan mevkiinde konumlu olup Bağdat Caddesi cephesinde bulunan parsellere göre 2.parsel konumundadır. Parsele ulaşım 104 ve 102 parseller üzerinde sağlanabilmektedir. Yerinde olan taşınmaz üzerinde Bodrum+Zemin+2 Normal Kat ve Çatı katlı olmak toplam 5 katlı betonarme bir yapı bulunmaktadır. Yerinde yapılan incelemelerde konu parsel üzerindeki yapının; Bodrum katının 200 m², Zemin katının 185 m², 1.normal katının 210 m², 2.normal katının 210 m² , Çatı katının ise 75 m² inşaat alanlı olduğu belirlenmiştir. Konu parsel üzerindeki yapı toplamda 5 katlı, 880 m² inşaat alanlı ve tek bağımsız bölümden oluşmaktadır. Yapının bina girişinin ahşap görünümlü çelik kapı , iç kapılarının ise ahşap malzeme olduğu tespit edilmiştir. Dış cephe mantolamalı dış cephe boyalı olup yapıda pencere doğramaları pvc mamuldür. Yapıda katlar arası geçiş mermer merdivenler ile yapılmaktadır. Ofis olarak kullanılmıştır. Yapıda oda zeminlerinin seramik kaplı, çatı kat zeminin ise ahşap malzeme olduğu tespit edilmiştir. Yapıda banyolar, ofisler ve kat holleri olduğu görülmüştür. Yapı girişi zemin kattan yapılmakta olup yapının bodrum kat hacmine yapı dışından giriş yapılabilmektedir. Zemin kat seviyesi içinden bodrum kat seviyesine geçiş olmadığı belirlenmiştir. Konu parsel üzerinde bahse konu yapı dışında tek katlı, zamanında kış bahçesi olarak kullanıldığı düşünülen ahşap malzemeden inşaa edilmiş yaklaşık 16 m2 lik bir de kapalı alan bulunmaktadır. Kadıköy Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'nde yapılan incelemelerle ilgili memurdan alınan bilgi ve belgeye göre rapora konu binanın üzerinde konumlanmakta olduğu 2983 ADA 103 nolu parselin 11.05.2006 tasdik tarihli ve 1/1000 ölçekli Kadıköy Merkez E-5(D-100) Ara Bölgesi İmar Planı ve Plan Notları ile Lejand Tadilleri dahilinde ''Konut'' lejantına sahip olduğu öğrenilmiştir. Plan notlarına göre yapılaşma şartları; İnşaat Nizamı: Ayrık TAKS:0,35 KAKS:2,07 Kat Yükselikliği:Serbest Şeklindedir.

Gayrimenkullerle ilgili olarak Banka tarafından verilen tüm bilgiler, resimler, açıklamalar ve basında, internette yayınlanan her türlü ilanlar (satış listesi, tanıtım metni, gazete ilanı, internet, afiş vb.) taahhüt niteliğinde olmayıp genel bilgi niteliğindedir. Gayrimenkulün fiili durumuyla Banka tarafından verilen bilgilerin farklı olması halinde Banka’nın herhangi bir yükümlülüğü bulunmayacaktır. Müşteri, bu hususu kabul etmiş sayılır.

Mesajınız yetkililere iletilecektir. Mesajınız üzerine size bir geri dönüş yapılmayabilir. Lütfen buradan teklif vermeyiniz, verdiğiniz teklifler dikkate alınmayacaktır.

+
(
)

Mesajınız yetkililere iletilecektir. Mesajınız üzerine size bir geri dönüş yapılmayabilir. Lütfen buradan teklif vermeyiniz, verdiğiniz teklifler dikkate alınmayacaktır.

+
(
)

Sisteme Giriş Yapın

T.C. Kimlik No. veya tüzel kişiler için Vergi No.

Bize E-Mail yoluyla ulaşın

gayrimenkul@intengo.com

Teklifiniz yetkililere iletilecektir. Teklifiniz üzerine size bir geri dönüş yapılmayabilir.

+
(
)

Mesajınız yetkililere iletilecektir. Mesajınız üzerine size bir geri dönüş yapılmayabilir. Lütfen buradan teklif vermeyiniz, verdiğiniz teklifler dikkate alınmayacaktır.

Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurun veya Bizi Arayın.
+
(
)